Bramy garażowe

Brama garażowa to jeden z najważniejszych elementów wykończenia budynku. Musi być solidna, bezpieczna, niezwykle estetyczna i łatwa w obsłudze. Wszystkie te warunki spełniają bramy dostępne w ofercie centrum handlowego BAIKA. Cenimy sobie jakość, dlatego znajdziesz u nas wyłącznie modele renomowanych producentów, korzystających z wysokiej klasy materiałów i nowoczesnych rozwiązań. Wyposażenie to jest oferowane w wielu kolorach i przetłoczeniach, dzięki czemu możesz łatwo dopasować wybrany model bramy do okien, rolet, drzwi wejściowych czy elewacji budynku.

Gwarantujemy nie tylko doskonałą trwałość czy bezpieczne użytkowanie oferowanych bram, ale także zapewniamy praktyczne wyposażenie dodatkowe, takie jak np. system automatycznego otwierania. Bramy posiadają ochronę antykorozyjną. Mają również niezbędne atesty i certyfikaty. Oferowane są w kilku popularnych wersjach. Dużym zainteresowaniem za sprawą swojej estetyki, trwałości oraz funkcjonalności cieszą się m.in. modele segmentowe. Charakteryzuje je również atrakcyjna cena i szeroki wybór wzornictwa.

Alternatywą dla wersji segmentowych są bramy rolowane. Modele te wykonane są z wąskich lameli stalowych lub aluminiowych, połączonych przegubowo na całej długości ramy, które nawijane są na wał, znajdujący się nad otworem wjazdowym. Dzięki takiej konstrukcji bramy rolowane są szczelne, wygodne w obsłudze i nie zajmują zbyt wiele miejsca. Świetnie sprawdzą się na posesji, na której podjazd jest krótki, a garaż zbyt wąski, by zmieścić skrzydło boczne.

Wybierając bramę garażową na pewno zwrócisz uwagę na to, by była ona solidna, posiadała odpowiednie parametry użytkowe, a jej otwieranie czy zamykanie nie sprawiało żadnych problemów. Pod uwagę weź również takie czynniki, jak rozmiar podjazdu i garażu. W naszym centrum budowlanym nie tylko pomożemy Ci dobrać odpowiedni model bramy do posiadanego garażu, ale także zajmiemy się dostawą oraz montażem. Zapraszamy do kontaktu!