Dachy

Wybór pokrycia i wszelkich elementów konstrukcji dachowej to jedna z najważniejszych decyzji każdej osoby, która buduje lub remontuje swój dom. Dach musi nie tylko doskonale się prezentować, ale także skutecznie chronić Twoją największą inwestycję. Warto poświęcić mu trochę czasu. W centrum budowlanym BAIKA znajdziesz specjalistów, którzy doradzą Ci w wyborze dachówek, blachodachówek i wielu innych elementów, niezbędnych do montażu pokrycia dachowego. Oferta obejmuje wyłącznie produkty najwyższej jakości, wyróżniające się sprawdzoną trwałością, wygodnym montażem oraz znakomitą estetyką. Dostępne są m.in.:

– dachówki,
– blachodachówki,
– panele na rąbek,
– blachodachówki modułowe,
– trapezy,
– papy,
– podsufitki,
– okna dachowe,
– systemy rynnowe,
– więźby,
– akcesoria.

Dachówki ceramiczne to bardzo trwałe pokrycie dachowe, odporne zarówno na mróz, jak i silne nasłonecznienie, a także wahania temperatury. Nie są podatne na uszkodzenia mechaniczne, takie jak grad czy gałęzie. Na dachu mogą przetrwać do 100 lat. Blachodachówki są nieco mniej trwałe od dachówek – wytrzymują około 40-50 lat. Wyróżniają je natomiast właściwości estetyczne i funkcjonalne. Materiał ten jest łatwy w montażu, co widać na przykładzie rosnącej popularności blachodachówek panelowych (modułowych).

Dzięki szerokiej gamie materiałów dostępnych w magazynie i na specjalne zamówienie, możemy zaspokoić wszystkie Twoje potrzeby w zakresie pokryć dachowych. Niezależnie od tego, czy szukasz poszycia do swojego nowego domu, czy po prostu przeprowadzasz drobne naprawy – nasi eksperci pomogą Ci znaleźć produkty dostosowane do założonego budżetu. Wskażemy rozwiązania, które zapewnią trwałość dachu i tym samym spokój ducha na długie lata. Możemy również zająć się profesjonalnym montażem całej konstrukcji. Masz pytania związane z pokryciem dachu? Zapraszam do kontaktu i odwiedzin w naszych salonach sprzedaży.