Elewacje

Elewacja to jeden z kluczowych elementów, wpływających na walory estetyczne każdego budynku. To ona odpowiada za pierwsze wrażenie – mówi innym ludziom trochę o Tobie, Twoim stylu, wnętrzu domu. Dlatego warto poświęcić jej odpowiednią ilość czasu i energii.

Wiemy, że projektowanie oraz montaż elewacji to wymagający proces. Podczas jego realizacji należy pamiętać o wielu czynnikach i korzystać z materiałów możliwie najlepszej jakości – dobrze wykonana elewacja nie tylko ozdabia dom, ale także pełni kilka istotnych funkcji, np.: chroni konstrukcję budynku, umożliwia jej oddychanie czy gwarantuje odpowiednią termoizolację. W centrum budowlanym BAIKA wiemy jak stworzyć elewację, które pozwolą Ci cieszyć się pięknym, komfortowym domem przez wiele lat.

Dzięki produktom dostępnym w naszej ofercie Twój dom odmieni swój wygląd. Posiadamy zróżnicowane materiały, wykorzystywane do opracowywania elewacji – od styropianów i tynków, przez kleje i deski elewacyjne, aż po ogromny wybór farb i szereg akcesoriów.

Projektując elewację domu najważniejsza jest równowaga. W grę wchodzi kilka elementów, w tym materiały, kolory, funkcje, oświetlenie i architektura krajobrazu – wszystkie one powinny być ze sobą powiązane. Zastanów się także, gdzie budujesz lub remontujesz swój dom. Niektóre przedmieścia są nowoczesne, podczas gdy inne miejskie przestrzenie mogą być bardziej tradycyjne. Warto dopasować projekt elewacji nie tylko do bryły budynku, ale także architektury w najbliższym sąsiedztwie.

Jeśli potrzebujesz pomocy w wyborze materiałów na fasadę domu – skontaktuj się z nami. Nie tylko dostarczymy odpowiednie produkty, ale także udzielimy wsparcia na etapie projektowania i zajmiemy się profesjonalnym montażem. Nie ma znaczenia, czy potrzebujesz pomocy w wykonaniu elewacji nowego budynku, zależy Ci na termomodernizacji domu, czy po prostu chcesz odświeżyć stare ściany. W naszym centrum budowlanym zaproponujemy satysfakcjonujące rozwiązanie, dobierając do jego realizacji wysokiej jakości materiały.