O nas

Dowiedz się więcej na nasz temat

Profesjonalizm zbudowany na doświadczeniu

Firma BAiKA powstała w 2014 roku, ale jej założyciele w branży działają o wiele dłużej. To właśnie doświadczenie, w połączeniu z dbałością o detale, pozwala nam spełniać oczekiwania klientów. Zajmujemy się kompleksową sprzedażą, doradztwem oraz montażem takich elementów jak dachy, okna, drzwi, elewacje, bramy garażowe, rolety czy żaluzje. Naszym priorytetem jest oferowanie klientom szerokiej gamy rozwiązań, dotyczących zarówno wysokiej klasy materiałów, jak i profesjonalnego wykonawstwa.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, starając się wskazać materiały, spełniające nie tylko indywidualne wymagania danego projektu, ale także odpowiadające najlepszym rynkowym standardom. Oferowane i montowane dachy będą służyć przez dekady. Cechuje je nie tylko trwałość, ale także wyjątkowa estetyka. Podobnie jest z elewacjami. Posiadamy zróżnicowane materiały – od styropianów i tynków, po ogromny wybór farb. Odmienimy wygląd każdego budynku.

Dostarczane przez naszą firmę okna i drzwi to gwarancja znakomitego designu, maksymalnego bezpieczeństwa oraz energooszczędnej termoizolacji. Wybieramy wyłącznie elementy stolarki od renomowanych producentów. Pomagamy również dopasować rodzaj okien lub drzwi do realizowanego projektu. Wreszcie – koordynujemy współpracę z doświadczonymi specjalistami, którzy zajmują się profesjonalnym montażem, dbając o to, by efekt końcowy spełniał wszystkie oczekiwania klienta. Naszą ofertę uzupełniają bramy garażowe, rolety, parapety, żaluzje i wiele innych materiałów budowlanych. BAiKA to miejsce, w którym każdy inwestor znajdzie wszystko, co potrzebne do realizacji prowadzonego projektu!

Jak możemy Ci pomóc?

Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami

Rajec Szlachecki

501 555 438

rajec@baika.pl

Rajec Szlachecki 147a

26-613 Radom

Radom

501 555 284

radom@baika.pl

Jana Kantego Trzebińskiego 2

26-600 Radom

Zwoleń

881 555 063

zwolen@baika.pl

Wojska Polskiego 61

26-700 Zwoleń

Puławy

881 555 296

pulawy@baika.pl

Lubelska 63a

24-100 Puławy