Okna

Nowe, dobrze dobrane okna mogą poprawić wygląd Twojego domu, jednocześnie sprawiając, że będzie on lepiej wyizolowany pod względem akustycznym i termicznym – co oznacza większą wydajność energetyczną (niższe rachunki za ogrzewanie), a także wyższy komfort użytkowania wnętrz. Ponadto nowe okna są łatwiejsze w czyszczeniu i konserwacji oraz znakomicie uzupełniają estetykę poszczególnych pomieszczeń. Bez względu na to, czy planujesz remont swojego domu lub mieszkania, czy jesteś na etapie budowy wymarzonych czterech kątów, w ofercie firmy BAIKA znajdziesz szeroki wybór wysokiej klasy okien fasadowych i akcesoriów z nimi związanych, w tym rolet, żaluzji i parapetów.

Jako jeden z wiodących dostawców okien w regionie oferujemy najlepszą stolarkę okienną do nowo powstałych budynków, jak i obiektów remontowanych. Ściśle współpracując z cenionymi producentami. Wszystkie oferowane okna łączą w sobie nowoczesne i funkcjonalne rozwiązania oraz bezkompromisową estetykę, dzięki czemu Twój dom będzie bezpieczny, ciepły, a także energooszczędny przez wiele lat.

Nasi eksperci zadbają o to, aby wszystkie ważne szczegóły związane z doborem okien zostały uwzględnione przed zakupem, upewniając się, że każdy wymiar jest prawidłowy, a gotowy produkt dokładnie taki, jaki zamówiłeś. Przywiązujemy ogromną wagę do detali i służymy fachowymi poradami, aby pomóc Ci wybrać stolarkę, która w najlepszy możliwy sposób uzupełni projekt Twojego domu. Dzięki szerokiej gamie materiałów, stylów oraz kolorów (dostępne są m.in. popularne okna PVC, nowoczesne modele hybrydowe czy stylowe okna aluminiowe) mamy pewność, że znajdziemy wariant, pasujący do Twoich oczekiwań. Możemy również zaproponować usługę profesjonalnego montażu wybranych okien. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły!