Rolety

Dobre rolety gwarantują nie tylko skuteczną ochronę przed nadmiernym nagrzewaniem się pomieszczeń, ale także zapewniają maksymalną prywatność i podnoszą poziom bezpieczeństwa. Ponadto mogą stanowić doskonałą barierę akustyczną. Szacuje się, że dobrej jakości rolety obniżają hałas o ok. 10 dB! To ważne przede wszystkim dla właścicieli domów zlokalizowanych w głośnym sąsiedztwie (np. przy ruchliwej drodze).

Dodatkowe osłony okien doceniają również osoby, które lubią spać w całkowicie zaciemnionym wnętrzu oraz ci, którzy w takich warunkach preferują oglądanie telewizji. Często podkreślaną zaletą tego rozwiązania jest wyraźny wpływ na oszczędność energii zużywanej do ogrzewania domu, a co za tym idzie obniżenie rachunków. Warto dodać, że według specjalistów od wycen nieruchomości, rolety zewnętrzne podnoszą wartość budynku. Jest to więc pod wieloma względami bardzo korzystna inwestycja.

W centrum budowlanym BAIKA znajdziesz bardzo szeroką ofertę różnych typów rolet. Dostępne są zarówno klasyczne rozwiązania w systemie adaptacyjnym, podtynkowym, nadprożowym lub nadstawnym, jak i nowoczesne rolety hybrydowe, ekranowe, dzień/noc i z funkcją żaluzji lub moskitiery. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą w wyborze ich rodzaju oraz koloru. Wytłumaczą również jak poradzić sobie z montażem rolet. Dzięki bogatej ofercie łatwo wybierzesz rolety, które będą doskonale pasowały do Twojej nieruchomości, a przy tym znacznie podniosą komfort użytkowania wnętrz.